Press "Enter" to skip to content

%100 Sorumluluk Sıfır Bahane

%100 Sorumluluk Sıfır Bahane pdf okumanın tam zamanı. Juno tarafından kaleme alınan ve PEGASUS YAYINLARI türünde yayınlanan %100 Sorumluluk Sıfır Bahane pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2018-06-20 yılında basılan ve 320 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

%100 Sorumluluk Sıfır Bahane bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053435167 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Juno ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri PEGASUS YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2018-06-20 yılında yayınlanan %100 Sorumluluk Sıfır Bahane için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Juno ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an %100 Sorumluluk Sıfır Bahane pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 320 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053435167
  • Kitap Adı: %100 Sorumluluk Sıfır Bahane
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Juno
  • Yayın Evi: PEGASUS YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-06-20
  • Sayfa Sayısı: 320
  • Baskı No: 1. Baskı

%100 Sorumluluk Sıfır Bahane dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google