Press "Enter" to skip to content

101 Cevapla Kur’an Nedir? (Ciltli) Vahyi Hayata Taşımak Kitabı PDF İndir

Bunun için inanan insanın temel derdi, “Vahyi Hayata Taşımak” olmalıdır. Tüm çabası, gayreti bu yolda olmalı, hayatının hiç bir karesini böyle bir idealden mahrum bırakmamalıdır. Vahiy, hayatının her alanına hakim olmalı, onunla yaşamalı ve onunla can vermelidir. Vahyin hayat kitabı olması için insanın önce bu kitabı tanıması gerekir. Taşımak için tanışmak lazım, insanın ilahî kitap ile tanışması, hemhal olması, karşısına oturup önce kendini tanıtması, sonra da onun kendisini tanıtmasını istemesidir.

Böyle bir İstek bizi “Kur’an nedir?” sorusuna yöneltecektir. Bana hayat kitabı olması gereken bu yüce ve ilahî kitap nedir? Ne olduğunu bilmediğiniz, ne olduğunu merak etmediğiniz bir kitabı nasıl hayata taşıyabilirsiniz ki?
>101 Cevapla Kur’an Nedir? (Ciltli)
Vahyi Hayata Taşımak .
101 Cevapla Kur’an Nedir? (Ciltli)
Vahyi Hayata Taşımak kitabını pdf okumanın tam zamanı. Muhammed Emin Yıldırım tarafından kaleme alınan ve İslam Kültür türünde yayınlanan 101 Cevapla Kur’an Nedir? (Ciltli)
Vahyi Hayata Taşımak kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an 101 Cevapla Kur’an Nedir? (Ciltli)
Vahyi Hayata Taşımak pdf indirme sayfasındasınız. İslam Kültür kategorisinde yayınlanan eser, toplam 431 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>101 Cevapla Kur’an Nedir? (Ciltli)
Vahyi Hayata Taşımak .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google