Press "Enter" to skip to content

13. Gerçeklik – Gizemli Mektuplar Güncesi 1 Kitabı PDF İndir

BİLMECELİ MEKTUPLAR GİZEMLİ BİR GERÇEKLİĞİN
KAPILARINI ARALIYOR…

Ya önemli sonuçlar doğuracak her kararınız yeni bir alternatif gerçeklik yaratıyorsa? Ya bu gerçeklikler tehlikedeyse ve onları kurtarmak size düştüyse?
On üç yaşındaki Atticus Higginbottom, kısaca Tick, posta kutusunda tuhaf bir mektup belirene kadar sıradan bir hayat süren, sıradan bir çocuktur. Alaska’dan yollanan, “E. G.” imzalı bu mektupta gerçekliği yok edebilecek tehlikeli, belki de ölümcül olayların gerçekleşmeye başladığı yazmaktadır. E. G. Tick’e belirli bir zamanda, belirli bir yerde söyleyeceği, belirli kelimeleri bulması için on iki ipucu göndereceğini iletir.
Tick, kendisine yollanan ipuçlarını takip edecek cesareti bulabilecek ve zaman tükenmeden bilmeceyi çözebilecek mi?

Serinin ilk kitabı macera, eğlence ve şifrelerle dolu. Tehlike kapıda. Tick ve arkadaşlarına gerçeklikler arası yolculuklarında eşlik etmeye hazır mısın?

“Heyecan yaratacağı kesin.”
Brandon Mull, Ötedünya Serisi’nin The New York Times çoksatan yazarı

“Merak uyandıran bir ilk kitap. Heyecan son sayfaya kadar hız kesmeden devam ediyor.”
School Library Journal
>13. Gerçeklik – Gizemli Mektuplar Güncesi 1 .
13. Gerçeklik – Gizemli Mektuplar Güncesi 1 kitabını pdf okumanın tam zamanı. James Dashner tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Bilimkurgu-Fantazya türünde yayınlanan 13. Gerçeklik – Gizemli Mektuplar Güncesi 1 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an 13. Gerçeklik – Gizemli Mektuplar Güncesi 1 pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Bilimkurgu-Fantazya kategorisinde yayınlanan eser, toplam 384 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>13. Gerçeklik – Gizemli Mektuplar Güncesi 1 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google