Press "Enter" to skip to content

15 Günde Dâhi Beyin Daha İyi Bir Beyin İçin 15 Gün Kitabı PDF İndir

Beyin konusunda dünyanın önde gelen otoritelerinden biri olan Dr. Daniel G. Amen’in size bir haberi var: Beyniniz yaptığınız her şeyde rol oynar. Ona doğru bir şekilde nasıl bakacağınızı öğrenirseniz, on beş gün gibi kısa bir sürede daha zeki, daha sağlıklı ve daha mutlu olursunuz!

Muhtemelen vücudunuzun formunu korumak için koşuya çıkıyor, ağırlık kaldırıyor ya da yoga yapıyorsunuz. Cildinizi korumak için güneş kremi ve losyonlar sürüyorsunuz. Ama büyük ihtimalle beyninizi göz ardı ediyor ve işini iyi yapacağına inanmakla yetiniyorsunuz. İnsanlar bilinçsizce beyinlerini tehlikeye atıyor ya da beyinlerine zarar veriyorlar: Aşırı tempolu bir yaşam sürerek ve uykusuz kalarak beyinlerini strese sokuyorlar ve yeterince beslemiyorlar. Üstüne üstlük kafein, alkol ve uyuşturucularla beyinlerini kirletiyorlar. Beyin disfonksiyonu insanların okullarında, iş yerlerinde ya da ilişkilerinde başarısız olmasının bir numaralı sebebidir. Beyin öğrenme, çalışma ve sevme organıdır; hayatımıza yön veren bir süper bilgisayardır. Aslında temel ilke çok basittir: Beyniniz doğru çalıştığında siz de doğru çalışırsınız, beyninizde sıkıntı varsa yaşamınızda da sıkıntı çekersiniz.

Neyse ki hiçbir zaman çok geç değildir. Beynin değişme kapasitesi vardır ve beyninize iyi baktığınızda harika sonuçlar elde edersiniz. 15 Günde Dâhi Beyin size beyninizin gücünü optimize etmek ve bu süreçte sağlığınız ile hayatınızı iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunuyor. Son nörobilim araştırmalarına ve binlerce insanın deneyimlerine dayanan bu kitaptaki ilkeler ve egzersizler, mümkün olan en iyi beyne nasıl sahip olacağınız konusunda sizi yönlendirecek pek çok pratik bilgi içeriyor. İşte bu kitapta öğreneceklerinizden bazıları:

• Doğru düşünmek için düzgün beslenmek
• Beyni hasar görmekten ve toksik maddelerden korumak
• Beyni vitaminlerle besleyip zihinsel egzersizlerle güçlendirmek
• Fiziksel egzersizin kritik bileşeni ve en çok işe yarayan egzersiz türleri
• Beyni olumsuz düşüncelerden kurtarmak, stresle daha iyi baş etmesini sağlamak ve çok daha fazlası

Dr. Amen’in deneyimlerine dayanan teşvik edici hikâyelerle dolu olan 15 Günde Dâhi Beyin, en kıymetli varlığınız olan beyninizi iyileştirmek ve zenginleştirmek için pozitif ve pratik bir yol haritası sunuyor.
“Daniel G. Amen’in kitapları başka hiçbir yerde bulunamayacak özel bilgiler sunmakla birlikte genel olarak bilinen faydalı
bilgileri de tek bir çatı altında topluyor. Bu kitap pek çok yeni bilginin yanı sıra harika öneriler sunuyor. Çok faydalı ve anlaşılması kolay bir eser.”
>15 Günde Dâhi Beyin
Daha İyi Bir Beyin İçin 15 Gün .
15 Günde Dâhi Beyin
Daha İyi Bir Beyin İçin 15 Gün kitabını pdf okumanın tam zamanı. Dr. Daniel G. Amen tarafından kaleme alınan ve Diğer Kişisel Gelişim türünde yayınlanan 15 Günde Dâhi Beyin
Daha İyi Bir Beyin İçin 15 Gün kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an 15 Günde Dâhi Beyin
Daha İyi Bir Beyin İçin 15 Gün pdf indirme sayfasındasınız. Diğer Kişisel Gelişim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 400 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>15 Günde Dâhi Beyin
Daha İyi Bir Beyin İçin 15 Gün .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google