Press "Enter" to skip to content

2020 MBSTS Tamamı Çözümlü 7 Deneme Kitabı PDF İndir

KAZANANLARIN TERCİHİ DDY YAYINLARI…
MBSTS Sınavlarına hazırlanmak için ÖSYM’nin sorumlu kaynaklarından çalışmanız gerekmektedir. DDY YAYINLARI sizin için bu kaynakları tek tek okuyup, özetledi. Ancak bunu yaparken adaya gereksiz fazla bilgiler yüklenmemeye çalışılmıştır. Yaklaşık 3000 sayfalık kaynaklar taranarak 592 sayfada bilgiler atlanmadan, eksiksiz özet olarak sizlere verilmeye çalışılmıştır.2020 VELHASIL MBSTS serisi, en kapsamlı ve detaylı konu anlatımına sahiptir. Velhasıl serisi ile adayların sınavda başarılı olmaları hedef alınmıştır.
VELHASIL Serisi, çözerken öğretir, ÖSYM tarzı sorularla adayları MBSTS sınavlarına hazırlar.
2020 VELHASIL MBSTS SERİSİ KİTAPLARI;
(MBSTS sınavına girecek adaylar aşağıdaki kitapları almalıdır.)
2020 MBSTS VELHASIL Konu Anlatımlı Hazırlık Kitabı(MBSTS sınavında 60 soru çıkacak)
2020 MBSTS VELHASIL Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kitabı(MBSTS sınavında 60 soru çıkacak)
2020 MBSTS VELHASIL Çözümlü On Deneme(MBSTS sınavında 60 soru çıkacak)
MBSTS SINAVI KONU VE SORULARI

Sınava girecek tüm adaylara MBSTS sınavında 60 soru sorulacaktır. Bu sorular en çok Fıkıh ve İlmihal ağırlıklıdır.
Konu Başlıkları:Kur’an Bilgisi (Kur’an tarihi, tecvid, Kur’an’ı anlama ve meal bilgisi), Tefsir, Akaid ve Kelam, Fıkıh ve İlmihal, Hadis, Siyer ve İslam Tarihi, Dinler Tarihi , Mezhepler Tarihi.

VELHASIL SERİSİ KİTAPLAR HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME
2020 MBSTS VELHASIL SERİSİ KONU ANLATIM HAZIRLIK KİTAPLARI HAKKINDA

Velhasıl kitapları konuya hâkim, en kapsamlı ve detaylı konu anlatımına sahiptir.
ÖSYM’nin kılavuzda belirlediği müfredata ait, sınavda çıkması muhtemel olan bütün bilgilere yer verilmekle beraber gereksiz bilgi birikiminden kaçınılmıştır.
Alanında en güvenilir, ÖSYM’nin belirlediği kaynaklardan hazırlanmış konu anlatım kitabıdır.
Konu anlatımında önemli noktalar koyulaştırılarak algıda seçicilik sağlanmıştır.
Konu içinde verilen “Velhasıl” bilgi notlarıyla püf noktalar öne çıkartılmıştır.
Her iki sayfada bir Metinler içinde verilen bilgileri, ilk bakışta görebilmeniz için;
– DİKKAT!
– BİLİYOR MUSUNUZ?
– ÖNEMLİ!
– KAVRAMLAR
şeklinde özel bölümler hazırlanmıştır.
Yine iki sayfada bir “DİKKAT SINAVDA ÇIKABİLİR!” şeklinde çıkma ihtimalli sorular hazırlanmıştır. Metni okuyup, metindeki önemli bilgilere yönelik hazırlanmış soruları çözebilmeniz adına bu metod izlenmiştir.
Çok önemli bilgi ve konuları, tablo, şema haline getirerek sizlerin konuyu daha iyi kavramanıza ve bir bütünlük içinde öğrenmenize katkı sağlanmaya çalışılmıştır.
Bilgiler maddelendirme yöntemi ile konu bütünlüğü içinde sunulmuştur.
Başlık düzeninin renkler ve rakamlarla olan ayrımı sayesinde bir konunun ana başlık mı yoksa alt başlık mı olduğunu anlamanız amaçlanmıştır.
“EZCÜMLE” sloganıyla, her bölümün sonuna 10 sayfalık, bilinmesi gereken “Hap Bilgi-Bilgi Küpü-Kısa Kısa-Velhasıl EZCÜMLE bilgiler eklenmiştir.
2020 MBSTS VELHASIL KONU ANLATIMLI HAZIRLIK KİTABI HAKKINDA
Büyük boy, renkli 592 sayfadır. ÖSYM Sınav sistemine % 100 uyumlu şekilde 7 bölüm olarak hazırlanmıştır. Dili akıcı, içeriği tablolar ve çizelgelerle zenginleştirilmiş, yazısı anlaşılır ve okunması kolaydır. Konu sonu özetlerle konu tekrarı yapmanız kolaylaştırılmıştır. Sizin İçin hazırladığımız bu bölümdeki bilgilerle MBSTS sınavına hazır olduğunuzu hissedeceksiniz. Bu bölümdeki bilgilerin, sınavdaki başarınızı arttıracağından hiç kuşkunuz olmasın.

2020 MBSTS VELHASIL SORU BANKASI KİTABI HAKKINDA
ÖSYM Sınav sistemine % 100 uyumlu olarak hazırlanmıştır.
Elinizdeki kitap ÖSYM’nin en güncel ve en yeni soru tarzlarına göre öncüllü, çoktan seçmeli, bilgi ve yoruma dayalı, görsel tarzda hazırlanmış kaliteli ve nitelikli sorulardan oluşmaktadır.
Son yıllarda yapılan MBSTS sınavlarındaki sorular analiz edilmiş, soru tipleri ve oranları belirlenmiş ve bu verilere dayanılarak hazırlanmıştır.
Soruyu çözerken, bilgiyi içselleştirebileceğiniz sorulardan oluşmaktadır.
Cevap anahtarları daha pratik ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanız için testin sonuna konulmuştur.

2020 MBSTS VELHASIL TAMAMI ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI HAKKINDA
Büyük boy, renkli 752 sayfadır. Sınav sistemine % 100 uyumlu şekilde hazırlanmıştır. Son iki yılda MBSTS sınavlarındaki sorular analiz edilmiş, soru tipleri ve oranları belirlenmiş ve bu verilere dayanılarak hazırlanmıştır. Soru bankası hazırlanırken ÖSYM’nin belirlediği müfredat birebir olarak işlenmiş, konu ve kazanımların dışında ders kitaplarındaki bütün konular taranmış ve önemli görülen bölümler ÖSYM formatına uygun sorular haline getirilmiştir. Kolay-orta-zor sorular mevcuttur. Basit ve kalıcı öğrenmeyi kolaylaştıran teknikler kullanılmıştır. Yaklaşık 3000soru mevcuttur. 2020 MBSTS Soru Bankası Kitabındaki sorular, % 30-40 bilgi, % 60-70 yorum soruları şeklinde hazırlanmıştır.

2020 MBSTS MUHKEM 7 DENEME HAKKINDA
ÖSYM Sınav sistemine % 100 uyumlu olarak hazırlanmıştır.
Son yıllarda yapılan MBSTS sınavlarındaki sorular analiz edilmiş, soru tipleri ve oranları belirlenmiş ve bu verilere dayanılarak hazırlanmıştır.
Elinizdeki denemeler ÖSYM’nin en güncel ve en yeni soru tarzlarına göre öncüllü, çoktan seçmeli, bilgi ve yoruma dayalı, görsel tarzda hazırlanmış kaliteli ve nitelikli sorularla hazırlanmıştır.
Cevap anahtarları çözümlü şekilde hazırlanmış, çözerken kalıcı öğrenmeniz hedeflenmiştir.
>2020 MBSTS Tamamı Çözümlü 7 Deneme .
2020 MBSTS Tamamı Çözümlü 7 Deneme kitabını pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve Sınavlar Diğer Sınavlar türünde yayınlanan 2020 MBSTS Tamamı Çözümlü 7 Deneme kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an 2020 MBSTS Tamamı Çözümlü 7 Deneme pdf indirme sayfasındasınız. Sınavlar Diğer Sınavlar kategorisinde yayınlanan eser, toplam 136 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>2020 MBSTS Tamamı Çözümlü 7 Deneme .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google