Press "Enter" to skip to content

2021 Üstadı Maliye KPSS A Grubu Konu Anlatımlı Kitabı PDF İndir

Maliye Teorisi
Kamu Harcamaları
Kamu Gelirleri
Devlet Bütçesi
Devlet Borçları
Vergi Hukuku
Türk Vergi Sistemi
Maliye Politikası
Ders Notları

Önsöz

Kariyer sınavlarına hazırlanan çok kıymetli adaylar, Maliye dersi özellikle son yapılan sınavlarda seçici bir ders olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayıdır ki kitabımızın konu kısmı oldukça geniş bir içeriğe sahiptir. Kitabımız hazırlanırken gerek ulusal bazda temel kaynaklar gerekse de uluslararası alanda tanınmış temel eserler titizlikle taranmıştır. Kitabımız bütün bu çalışmalar sonucunda aşağıdaki özellikleri kapsamaktadır;

– Geniş konu anlatımı
– Konu sonlarında çıkmış sorular
– Konuları pekiştiren boşluk doldurma soruları
– Son tekrar niteliğinde doğru – yanlış çalışmaları Bütün bu hususlar dikkate alındığında eserimizin sizlere daha verimli olabilmesi için 5 temel aşamada kitabın çalışma stratejisi belirlenmiştir.

1. Kitabımız sekiz temel üniteye ayrılmıştır.Kitabımızda yer alan her ünite çalışmanızı kolaylaştıracak şekilde kendi içinde kısa bölümlere ayrılmıştır.

2. Ünite içinde yer alan bölümler ilk önce titiz bir şekilde okunmalı ve daha sonra bölüm sonunda yer alan çıkmış sorular çözülmeli.

3. Bölüm ile ilgili çıkmış sorular çözüldükten sonra eksikliklerimizi tamamlamak için tekrar konuya bakılmalıdır.

4. Kitabımızda yer alan her üniteye bu şekilde çalıştıktan sonra ünite sonlarında yer alan boşluk doldurma soruları ve doğru – yanlış çalışmaları çözülmelidir. Boşluk doldurma soruları ve doğru – yanlış çalışmaları konuların pekişmesine oldukça fazla katkı verecektir.

5. Nihayetinde kitapda yer alan sekiz ayrı ünite için bu işlemler yapıldıktan sonra dokuzuncu kısımda yer alan karma çıkmış sorular çözülmelidir.

Kitabımızı bu temel aşamaları dikkate alarak çalışan bir arkadaşımız kesinlikle başarıyla tanışacaktır ve girdiği sınavlar maliye alanında hiçbir eksiğinin olmadığını görecektir. İyi niyetle yapılmış tüm bu çalışmaların sonunda muhakkak ki gözümüzden kaçan eksikliklerimiz olacaktır, bu durumlarda siz değerli arkadaşlarımızın yardımına ihtiyacımız olacaktır. Lütfen bizim göremediğimiz eksiklerimizi tarafımıza bildirin.
>2021 Üstadı Maliye KPSS A Grubu Konu Anlatımlı .
2021 Üstadı Maliye KPSS A Grubu Konu Anlatımlı kitabını pdf okumanın tam zamanı. Dr. Mustafa Karadeniz tarafından kaleme alınan ve Sınavlar KPSS KPSS A türünde yayınlanan 2021 Üstadı Maliye KPSS A Grubu Konu Anlatımlı kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an 2021 Üstadı Maliye KPSS A Grubu Konu Anlatımlı pdf indirme sayfasındasınız. Sınavlar KPSS KPSS A kategorisinde yayınlanan eser, toplam 800 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>2021 Üstadı Maliye KPSS A Grubu Konu Anlatımlı .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google