Press "Enter" to skip to content

2021 YKS 10’lu Deneme Sınavı 1. ve 2. Oturum (5 TYT – 5 AYT) Kitabı PDF İndir

5’li TYT-AYT deneme setimizKapsam Yayınları’nın “Sınavlara hazırlık kitapları” zincirinin önemli bir halkasını oluşturmaktadır. Bu denemeleri yeni müfredata ve sisteme en uygun şekilde hazırladık.

Kapsam Yayınları’nın 5’li TYT-AYT Deneme Setiyle;

Yeni nesil ve özgün sorularla başarıya ulaşmanızı,
Sayısal, eşit ağırlık ve sözel alanlarındaki tüm öğrencilerimize gerçek sınav deneyimi,
2021 YKS’de başarılı olmanızı,
Hayalinizdeki üniversitenin kapsama alanınıza girmesini sağlamak amaçlanmıştır.
Denemelerimiz son yılların ÖSYM sınavları dikkate alınarak hazırlanmıştır.

5’li TYT-AYT deneme setinin siz değerli öğrencilerimize yararlı olacağına inanıyoruz.
>2021 YKS 10’lu Deneme Sınavı 1. ve 2. Oturum (5 TYT – 5 AYT) .
2021 YKS 10’lu Deneme Sınavı 1. ve 2. Oturum (5 TYT – 5 AYT) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve Sınavlar YKS – Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS TYT – Temel Yeterlilik Testi türünde yayınlanan 2021 YKS 10’lu Deneme Sınavı 1. ve 2. Oturum (5 TYT – 5 AYT) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an 2021 YKS 10’lu Deneme Sınavı 1. ve 2. Oturum (5 TYT – 5 AYT) pdf indirme sayfasındasınız. Sınavlar YKS – Yükseköğretim Kurumları Sınavı YKS TYT – Temel Yeterlilik Testi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 350 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>2021 YKS 10’lu Deneme Sınavı 1. ve 2. Oturum (5 TYT – 5 AYT) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google