Press "Enter" to skip to content

365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik Kitabı PDF İndir

Çocukların zamanını doldurmak zordur.

Ne zaman koşmak istedikleri, ne zaman duvarları boyayıp, makasla peçeteleri lime lime edecekleri belli olmaz. Bu nedenle özelikle okul öncesi çağındaki çocuklar için her gün bir oyun bulmak, televizyon veya bilgisayar haricinde onları meşgul etmek gerekir.

İşte boyalı duvarlardan, kırılan bardaklardan, kesilmiş peçetelerden sıkılan anne-babalar ve anaokulu öğretmenleri için kurtarıcı kaynak bir kitap…

365 gün için çocukları hem eğlendirecek, hem öğretecek hem de oyalanmalarını sağlayacak 365 etkinlik…

Her bir sayfasında birbirinden ilginç oyunlar, evde kolaylıkla bulabileceğimiz malzemelerle yapılacak maketler, oyuncaklar ve resimlerin olduğu neşeli bir kitap.

Bu kitap çocukların en iyi arkadaşı, büyüklerin ise kurtarıcısı olacak…
>365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik .
365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik kitabını pdf okumanın tam zamanı. Fiona Watt tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Fıkra, Eğlence & Oyun türünde yayınlanan 365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an 365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Fıkra, Eğlence & Oyun kategorisinde yayınlanan eser, toplam 128 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>365 Cıvıl Cıvıl Etkinlik .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google