Press "Enter" to skip to content

A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe

A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Mehmet Kanar tarafından kaleme alınan ve PELİKAN YAYINLARI türünde yayınlanan A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 150 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9751026798 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Mehmet Kanar ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri PELİKAN YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Mehmet Kanar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 150 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9751026798
  • Kitap Adı: A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Mehmet Kanar
  • Yayın Evi: PELİKAN YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 150
  • Baskı No: 1. Baskı

A New Dictionary of Translation / Çeviri Sözlüğü & Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google