Press "Enter" to skip to content

Abdülhamit ve Masonlar Kitabı PDF İndir

Bu eser, masonluğun ilkelerini değil, toplumsal rolünü incelemektedir.Abdulhamid sadece Türk tarihinin değil, yaşadığı dönem uluslararası sorunlarının de en çok tartışılan kişilerinden biri, Masonluk ise 18.yüzyıldaki örgütlenmesinden beri dünyanın her tarafında en çok tartışılan konuların başındadır.İkisinin yanyana gelmesinin ilgi çekmemesi mümkün değil.

Bu çalışmasında Orhan Koloğlu, gizli bir kurum olarak Avrupa’da beliren ve dinler dışı bir nitelik taşımak iddiasındaki Masonluğun İslam Alemi’ne girişini, yayılışını ve en üst yönetim kademelerince benimsenişinin gelişimini anlatıyor.Mason olan tek Sultan/Halife V.Murat yerine geçen kardeşi II.Abdülhamid’in, siyasi amaçlarla kullanılmak istenen kurumu etkisizileştirmek için kullandığı yöntemler inceleniyor.
>Abdülhamit ve Masonlar .
Abdülhamit ve Masonlar kitabını pdf okumanın tam zamanı. Orhan Koloğlu tarafından kaleme alınan ve Tarih Türk-Osmanlı türünde yayınlanan Abdülhamit ve Masonlar kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Abdülhamit ve Masonlar pdf indirme sayfasındasınız. Tarih Türk-Osmanlı kategorisinde yayınlanan eser, toplam 256 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Abdülhamit ve Masonlar .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google