Press "Enter" to skip to content

Acayip Bir Gazete! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 3 (Ciltli) Kitabı PDF İndir

Merhaba Cankadaşlar ve kendini Cankadaş hissedenler!
Tahmin edin ne oldu? Evet, evet yine tembellik etmeyi planlarken başıma bir ton iş açtım. Neymiş efendim; tek başıma bir okul gazetesi çıkartacakmışım! Peh! Gerçi açık söylemek gerekirse; benim için kötü olan bu haber, sizin için müjde sayılır. Çünkü acayip bir gazete oldu ya hu! Bu gazetenin içinde dedektiflik hikâyelerinden modaya, canavarlardan bulmacalara, röportajlardan gizemli olaylara kadar bir sürü şey var. Daha ne olsun! Not: Ben bu kadar zahmet edip yazdım, siz de alıp okursunuz değil mi? Şahanesiniz Cankadaşlar.
>Acayip Bir Gazete! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 3 (Ciltli) .
Acayip Bir Gazete! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 3 (Ciltli) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Melih Tuğtağ tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları 6-12 Yaş Hikaye, Roman & Masal türünde yayınlanan Acayip Bir Gazete! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 3 (Ciltli) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Acayip Bir Gazete! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 3 (Ciltli) pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları 6-12 Yaş Hikaye, Roman & Masal kategorisinde yayınlanan eser, toplam 184 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Acayip Bir Gazete! / Sessiz Sakin’in Gürültülü Maceraları 3 (Ciltli) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google