Press "Enter" to skip to content

Acı Kaybımız Kitabı PDF İndir

Meziyet ve şahsiyeti bir bütün olarak gören usta öykücü Kâmil Yeşil, bütün eserleriyle Muhit Kitap’ta…
Acı Kaybımız, öykü dünyamıza yeni bir ufuk kazandırıyor. Yazar, bu kitabında, kendi ölümünü her aşamasıyla ve dikkate değer bir inandırıcılıkla anlatıyor.
Acı Kaybımız hem muhteva hem anlatım gücü bakımından uzun yıllar sıcaklığını koruyacak bir eser olacaktır.

İnsan meğer ölümden değil,
ayrılıktan korkuyormuş.
Bırakıp gitmekten. Eşini,
oğlunu, kızını, dostlarını,
malını, makamını ve kitaplarını…
>Acı Kaybımız .
Acı Kaybımız kitabını pdf okumanın tam zamanı. Kamil Yeşil tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Hikaye (yerli) türünde yayınlanan Acı Kaybımız kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Acı Kaybımız pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Hikaye (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 120 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Acı Kaybımız .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google