Press "Enter" to skip to content

Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü

Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Yıldız Kuzgun tarafından kaleme alınan ve BİLGİ YAYINEVİ türünde yayınlanan Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 304 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052069172 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Yıldız Kuzgun ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri BİLGİ YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Yıldız Kuzgun ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 304 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052069172
  • Kitap Adı: Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Yıldız Kuzgun
  • Yayın Evi: BİLGİ YAYINEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 304
  • Baskı No: 1. Baskı

Açıklamalı Atasözleri Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google