Press "Enter" to skip to content

Adam Manfried Kitabı PDF İndir

Ya dünyayı kediler yönetseydi?

Steve Kedioğlu, tüm arkadaşları çoktan aile kurup yavrulamışken çağrı merkezindeki sıkıcı işi ve bomba patlamış gibi darmadağın evi arasında kapana kısılmıştı. Hayatındaki tek mutluluğu, evcil adamı Manfried’dı. Bir gün dikkatsizliği yüzünden Manfried evden kaçınca, hem dostunun kıymetini anlayacak hem de yepyeni bir farkındalığa ulaşacaktı.

Kedilerle insanların yer değiştirdiği bu dünyaya daldığınızda, bir daha kedinize asla aynı gözle bakamayacaksınız!

A.V. Club’a göre 2018’in en iyi çizgi romanı
Paste’e göre 2018’in en iyi 25 çizgi romanından biri

“Evcil hayvanı olan herkes okumalı.” —A. V. Club

“Beklenmedik derecede duygusal.” —The Comics Beat

“Bu hikâyede herkes kendinden bir şeyler bulacak.” —Newsarama

“Evcil hayvanlarını da diğer insanları sevdiği kadar seven herkes keyifle okuyacak.” —Philadelphia Life

“İnsanla kedi arasındaki ilişkiye dair beklenmedik bir bakış açısı sunuyor.” —Library Journal

“Gerçeklik algınızı zorlayacak kadar eğlenceli.” —Foreword Reviews

“Dostluk üzerine içinizi ısıtacak bir hikâye.” —Publishers Weekly

“Başından sonuna gerçekten duygusal ama mizahı kesinlikle daha ön planda.” —Book Mine Set
>Adam Manfried .
Adam Manfried kitabını pdf okumanın tam zamanı. Caitlin Major tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Çizgi Roman türünde yayınlanan Adam Manfried kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Adam Manfried pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Çizgi Roman kategorisinde yayınlanan eser, toplam 224 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Adam Manfried .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google