Press "Enter" to skip to content

Agile’i Anlamak

Agile’i Anlamak pdf okumanın tam zamanı. Prof.Dr. Zeki Tez tarafından kaleme alınan ve YAKIN PLAN YAYINLARI türünde yayınlanan Agile’i Anlamak pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-10-01 yılında basılan ve 512 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Agile’i Anlamak bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9755090703 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof.Dr. Zeki Tez ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri YAKIN PLAN YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 6. Baskı. 2019-10-01 yılında yayınlanan Agile’i Anlamak için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof.Dr. Zeki Tez ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Agile’i Anlamak pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 512 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9755090703
  • Kitap Adı: Agile’i Anlamak
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof.Dr. Zeki Tez
  • Yayın Evi: YAKIN PLAN YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-10-01
  • Sayfa Sayısı: 512
  • Baskı No: 6. Baskı

Agile’i Anlamak dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google