Press "Enter" to skip to content

Alternatif ve Aktivist Yeni Medya

Alternatif ve Aktivist Yeni Medya pdf okumanın tam zamanı. Haluk Şahin tarafından kaleme alınan ve KAFKA KİTAP türünde yayınlanan Alternatif ve Aktivist Yeni Medya pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve 366 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Alternatif ve Aktivist Yeni Medya bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054820405 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Haluk Şahin ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri KAFKA KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Alternatif ve Aktivist Yeni Medya için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Haluk Şahin ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Alternatif ve Aktivist Yeni Medya pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 366 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054820405
  • Kitap Adı: Alternatif ve Aktivist Yeni Medya
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Haluk Şahin
  • Yayın Evi: KAFKA KİTAP
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 366
  • Baskı No: 2. Baskı

Alternatif ve Aktivist Yeni Medya dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google