Press "Enter" to skip to content

Amerikan Mektupları / Düşünen Adam Aranızda Kitabı PDF İndir

Çamlıca’ya doğru yürüyüş yapıyorduk.Toprak bir yokuşun üstünde yolu tıkayan bir kaya parçasını kazma ile kırarak yolu açan bir adama rastladık.Önce bunu bir amele zannettik.Arkadaşım tekerlek, siyah sakallı, tatlı, güler yüzlü, oldukça iri ve dinç cüssesiyle çalışan adamı selamladı, “Amele misin? Yalnız mı çalışıyorsun?” diye sordu.Kazmasına dayanarak bir gazali andıran derin, siyah gözleriyle bizi süzen kahraman Türkmenin heyecanlı, gür sesini dinlerken kulaklarıma inanamıyordum: “Ben arabacıyım, na şu karşı kulübede oturuyorum, amele değilim.Allah için bu yolu yapıyorum”.Bizim şaşkınlığımıza bakıyordu.Biz sormadan o devam etti.Lakin gözleri dolmuştu, sesi titriyordu.Serbestçe ağlıyabilen bir kahramana benziyordu: “Babam Çanakkale’de şehit oldu, bir helva pişiremedim.Evladımı İstiklal Harbi’nde kurban verdim. Bir Mevlit okutamadım.Günahlarına gönderecek bir şeyim yok.İşte bu hayrı yapıyorum”.Hemen kazmaya sarıldı ve “Allah” diye başladığı işine devam etti.Ben bu vicdan azametinin karşısında o gün bugün secdeye kapanıyorum.
>Amerikan Mektupları / Düşünen Adam Aranızda .
Amerikan Mektupları / Düşünen Adam Aranızda kitabını pdf okumanın tam zamanı. Nurettin Topçu tarafından kaleme alınan ve İslam Günümüz İslam Düşüncesi türünde yayınlanan Amerikan Mektupları / Düşünen Adam Aranızda kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Amerikan Mektupları / Düşünen Adam Aranızda pdf indirme sayfasındasınız. İslam Günümüz İslam Düşüncesi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 94 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Amerikan Mektupları / Düşünen Adam Aranızda .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google