Press "Enter" to skip to content

Anahatlarıyla Tasavvuf Tarihine Giriş Kitabı PDF İndir

Elinizdeki eser, doğuşundan günümüze kadar tasavvufun macerasını öğrenmek isteyen her entelektüel okuyucunun merakına cevap verecek bir üslûpta kaleme alınmıştır. Okuyucu, kitabı okurken tasavvufun doğuş ve gelişmesi, bunlarda rolü olan İslâmî ve yabancı kaynaklar, günümüzdeki durum gibi konularda bir yolculuğa çıkacak, kitabın sonunda yer alan iki ekten birincisiyle tasavvufun dinler ve kültürler arası rolü; ikincisiyle, dinlerin en önemli problematiklerinden birisi olan “kadın”, daha doğrusu “insan” konusunda sufilerin ne düşündükleri hakkında belli bir bilgi sahibi olarak yolculuğunu tamamlayacak ve görecektir ki, “aslında bize damarlarımızdan daha yakın olan Allah’a giden yol, kısadır ama biz görelim için uzatılmıştır”. Bunu anlayanlar, aynı zamanda “cehennemliklerin bile cehennemde daha mutlu olduklarını, çünkü orada Allah’ı bildiklerini” de anlayacaklardır.
>Anahatlarıyla Tasavvuf Tarihine Giriş .
Anahatlarıyla Tasavvuf Tarihine Giriş kitabını pdf okumanın tam zamanı. Dr. Hülya Küçük tarafından kaleme alınan ve İslam Tasavvuf türünde yayınlanan Anahatlarıyla Tasavvuf Tarihine Giriş kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Anahatlarıyla Tasavvuf Tarihine Giriş pdf indirme sayfasındasınız. İslam Tasavvuf kategorisinde yayınlanan eser, toplam 472 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Anahatlarıyla Tasavvuf Tarihine Giriş .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google