Press "Enter" to skip to content

Anne of Green Gables Kitabı PDF İndir

At sixteen Anne is almost grown up. Her gray eyes shine like evening stars, but her red hair is still as peppery as her temper. In the years since she arrived at Green Gables as a freckle-faced orphan, she has earned the love of the people of Avonlea and a reputation for getting into scrapes. But when Anne begins her job as the new schoolteacher, the real test of her character begins. Along with teaching the three Rs, she is learning how complicated life can be when she meddles in someone else’s romance, finds two new orphans at Green Gables, and wonders about the strange behavior of the very handsome Gilbert Blythe. As Anne enters womanhood, her adventures touch the heart and the funny bone.
>Anne of Green Gables .
Anne of Green Gables kitabını pdf okumanın tam zamanı. L. M. Montgomery tarafından kaleme alınan ve Orijinal Dil İngilizce türünde yayınlanan Anne of Green Gables kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Anne of Green Gables pdf indirme sayfasındasınız. Orijinal Dil İngilizce kategorisinde yayınlanan eser, toplam 338 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Anne of Green Gables .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google