Press "Enter" to skip to content

Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce

Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce pdf okumanın tam zamanı. Mehdi Zouaouı tarafından kaleme alınan ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI türünde yayınlanan Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 240 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055393731 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Mehdi Zouaouı ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Mehdi Zouaouı ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 240 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055393731
  • Kitap Adı: Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Mehdi Zouaouı
  • Yayın Evi: TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Baskı No: 1. Baskı

Ansiklopedik Muhasebe ve Finans Terimleri Sözlüğü / İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizce dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google