Press "Enter" to skip to content

Around the World in 80 Days Kitabı PDF İndir

Around the World in 80 Days, published originally as a newspaper serial in 1872 and released as a book the following year was well received in both formats. Its hero, Phileas Fogg, is a leisured but taciturn Londoner of such mathematically precise habits that he has fired his servant for bringing him shaving water two degrees too cold. Over a game of cards, Fogg wagers twenty thousand pounds that he can travel around the world in eighty days or less. What follows is a headlong adventure full of trains, ships, elephants, and wind sledges, not to mention human sacrifice, duels, and Indian attacks. A successful combination of modern speed and period quaintness, Around the World in 80 Days has become a delightful, timeless, steam-driven classic.
>Around the World in 80 Days .
Around the World in 80 Days kitabını pdf okumanın tam zamanı. Jules Verne tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Roman türünde yayınlanan Around the World in 80 Days kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Around the World in 80 Days pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Roman kategorisinde yayınlanan eser, toplam 257 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Around the World in 80 Days .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google