Press "Enter" to skip to content

Arslan Pençesi / Hamaset Kahramanı Sa’d b. Ebi Vakkas (r.a.) Kitabı PDF İndir

-Sa’d b. Ebi Vakkas, ilklerden, öncülerdendir.
-O, İslam uğruna attığı ilk ok ile ilk kanı akıtan ve kendisine isabet eden düşman oku ile de ilk kanı akıtılandır.
-O, Cennet ile müjdelenen, defaatle Efendimiz’in (sas) taltif ve ikramına mazhar olandır.
-O, Uhud günü Efendimiz’in (sas): “At Sa’d! Anam, babam sana feda olsun.” diyerek taltif ettiği arslan pençesidir.
-O, Hz. Ömer’in (ra) seçtiği şura heyetindeki altı sahabiden biridir.
-Hepsinden öte o, Medine sokaklarında dolaştığında Efendimiz (sas), kendisine hayranlıkla bakarak: “Kimin böyle bir dayısı var, göstersin bakalım!” diye gururlandığı hamaset kahramanıdır.
>Arslan Pençesi / Hamaset Kahramanı Sa’d b. Ebi Vakkas (r.a.) .
Arslan Pençesi / Hamaset Kahramanı Sa’d b. Ebi Vakkas (r.a.) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Muhammed Emin Yıldırım tarafından kaleme alınan ve İslam Kişiler türünde yayınlanan Arslan Pençesi / Hamaset Kahramanı Sa’d b. Ebi Vakkas (r.a.) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Arslan Pençesi / Hamaset Kahramanı Sa’d b. Ebi Vakkas (r.a.) pdf indirme sayfasındasınız. İslam Kişiler kategorisinde yayınlanan eser, toplam 170 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Arslan Pençesi / Hamaset Kahramanı Sa’d b. Ebi Vakkas (r.a.) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google