Press "Enter" to skip to content

Artvin Yer Adları Sözlüğü

Artvin Yer Adları Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Yrd. Doç. Dr. Suat Ünlü tarafından kaleme alınan ve CHİVİYAZILARI YAYINEVİ türünde yayınlanan Artvin Yer Adları Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-09-13 yılında basılan ve 239 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Artvin Yer Adları Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053230755 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yrd. Doç. Dr. Suat Ünlü ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri CHİVİYAZILARI YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-09-13 yılında yayınlanan Artvin Yer Adları Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yrd. Doç. Dr. Suat Ünlü ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Artvin Yer Adları Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 239 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053230755
  • Kitap Adı: Artvin Yer Adları Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yrd. Doç. Dr. Suat Ünlü
  • Yayın Evi: CHİVİYAZILARI YAYINEVİ
  • Basım Yılı: 2017-09-13
  • Sayfa Sayısı: 239
  • Baskı No: 1. Baskı

Artvin Yer Adları Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google