Press "Enter" to skip to content

Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü

Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Yıldıray Karakiya tarafından kaleme alınan ve İNKILAP KİTABEVİ türünde yayınlanan Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, Kağıt yılında basılan ve 707 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9751001283 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Yıldıray Karakiya ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri İNKILAP KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Yıldıray Karakiya ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 707 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9751001283
  • Kitap Adı: Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Yıldıray Karakiya
  • Yayın Evi: İNKILAP KİTABEVİ
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 707
  • Baskı No: 2. Baskı

Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü 2/ Deyimler Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google