Press "Enter" to skip to content

Ayaktayım Kitabı PDF İndir

Yıllar yıllar önce 2000’lerin başıydı Elif ile tanışmamız. Kıvırcık saçlarının altında gizlenmeye çalışan ama pırıl pırıl parlayan bir çift göz beni sana bağlamıştı. İlkokul birinci sınıfa başlamanın heyecanı ile çevrendeki kalabalığın içinde sana uzanacak bir el aradığını hissettim. Gönüllerimiz aktı birbirine sanki.
Sonra… Sonrasında, bugün bu satırları sana yazmamı isteyecek kadar içine aldın beni. Kızım oldun, bana ”Anne” diyerek sevgini ve güvenini emanet ettin. Yaşamında, hayallerinde, hedeflerinde biraz olsun katkım varsa büyük mutluluk duyarım.
Sabrın, vazgeçmediğin azmin ve öğrenme tutkunla hep örnek olacaksın insanlara. Sabahattin Ali’nin dediği gibi; “Kimse senin nelerle başa çıkmaya çalıştığını, neleri yendiğini, yenemediğini, kimlerin yanında olmak istediğini, neler hissettiğini, neleri hissetmekten korktuğunu, içini, senden daha iyi bilemez. O yüzden dik yürü hep, kendine, sadece kendin lazımsın.”
İşte bunun için hep AYAKTA KALACAKSIN!
Seni seviyorum canım kızım, Elif’im.
Öğretmen… Çiğdem Küreksiz

Kendi gibi kalbi de güzel olan iyi yürekli güzel kızım, yazdığın roman hayatını anlatırken aynı zamanda insanlara da dersler veriyor. Hayatında istediği her şeye kavuşmuş, önemsiz ufacık bir sorun karşısında karaları bağlayanlara, hayata hep bardağın boş tarafından bakanlara ders olacak bir kitap olmuş.
Her zaman azimli, sabırlı ve her olaya pozitif bakan biri olarak yazdığın romanın çok ilgi göreceğine gönülden inanıyorum
Senin hayatında önemli bir yer aldığımı düşünerek herkes gibi bende heyecanla kitabının raflarda yer almasını bekliyorum. Senin azmine, yüreğine, kalemine hayran olmamak mümkün değil.
Hayatin sana gülümsemesi dileğiyle.
Öğretmen… Leyla Özçelik Işık

Hayat merdivenlerini kalbiyle çıkan, her güne umutla başlayan. Düşünceleri ile ışık saçan, sevgisini sadece yüreğinde değil sözleriyle de yaşatan, hayatın ve duyguların kıymetini çok güzel anlayan ve anlatan özel insan…
Hayatımız seninle güzel…
Öğretmen… Çiğdem UÇAK ANCAK

Bu kitap bir insanın tüm güçlüklere rağmen nasıl ayakta kaldığını, ne çok içsel savaşlar verdiğini anlatıyor. Okudukça kendini sorgulatan bir yönü de var. Acaba ben olsam bu acılara göğüs gerebilir miydim dedirtiyor insana.
Elif Turan bunları başarmış koca yürekli bir insan. Öyle güzel kalbi var ki onu tanıyanlar gıpta eder. Sevgiyi çok farklı bir boyutta yaşıyor. Sizler de bu kitabı okuyunca bana hak vereceksiniz.
Sevgi daima kazanır

Özlem Canpınar
>Ayaktayım .
Ayaktayım kitabını pdf okumanın tam zamanı. Elif Turan tarafından kaleme alınan ve Başvuru ları Diğer türünde yayınlanan Ayaktayım kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Ayaktayım pdf indirme sayfasındasınız. Başvuru ları Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 66 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Ayaktayım .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google