Press "Enter" to skip to content

Bebeğim Öğreniyor İlk Kartlarım (0-12 Ay) Kitabı PDF İndir

Bebekler doğduklarında renkler, grinin tonlarıdır ama minik afacanlar renk farkını ayırt ederler. Keskin bakışlar hızla geliştikçe, renk geçişleri ve geometrik desenlerin büyüleyici hareketleri heyecan vericidir. Büyüdükçe tüm renkleri görebilen bebeğiniz, görsel ve işitsel algısı geliştikçe ilişki kurma becerisini desteklemeniz gerekmektedir.
0-3 ay / 3-6 ay / 6-12 ay olarak 3 gruba ayrılmış kartlar, bebeğinizin tüm gelişim ihtiyaçları düşünülerek, uzman denetiminde hazırlanmıştır.
Oyun çeşitleri ve kullanım teknikleri için yönerge kartı
Çok amaçlı kullanımıyla, yanınızdan hiç ayırmayacağınız bileklik hediye olarak verilecektir.
BEBEĞİM BÜYÜYOR İlk Kartlarım’la bebeğinizin;
Görme, işitme ve dokunma duyuları,
Erken görme uyarısı, zihinsel gelişimi ve çevre algısı,
El-göz koordinasyon becerisi gelişecek.
Eğlenirken sizinle iletişimi güçlenecek.
>Bebeğim Öğreniyor İlk Kartlarım (0-12 Ay) .
Bebeğim Öğreniyor İlk Kartlarım (0-12 Ay) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Kollektif tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Okul Öncesi Eğitici lar türünde yayınlanan Bebeğim Öğreniyor İlk Kartlarım (0-12 Ay) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Bebeğim Öğreniyor İlk Kartlarım (0-12 Ay) pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Okul Öncesi Eğitici lar kategorisinde yayınlanan eser, toplam 25 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Bebeğim Öğreniyor İlk Kartlarım (0-12 Ay) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google