Press "Enter" to skip to content

Beden Dili

Beden Dili pdf okumanın tam zamanı. Müjde Ker Dinçer tarafından kaleme alınan ve EKİN KİTABEVİ YAYINLARI türünde yayınlanan Beden Dili pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve 160 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Beden Dili bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055431488 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Müjde Ker Dinçer ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri EKİN KİTABEVİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Beden Dili için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Müjde Ker Dinçer ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Beden Dili pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 160 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055431488
  • Kitap Adı: Beden Dili
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Müjde Ker Dinçer
  • Yayın Evi: EKİN KİTABEVİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 160
  • Baskı No: 1. Baskı

Beden Dili dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google