Press "Enter" to skip to content

Beyaz Geceler (Arapça) الليالي البيضاء Kitabı PDF İndir

الليالي البيضاء هي رواية عاطفية تحكي عن أربع ليالٍ في مدينة بطرسبورغ، بلياليها القصيرة التي ترمز إلى قصة الحب العابرة التي يرويها لنا دوستويفسكي…. يهدف الكاتب دوستويفسكي من خلال روايته الليالي البيضاء تجسيد لأحداث الرواية حول شخصيتين رجل “مجهول الاسم” وامرأة تدعى ” ناستنكا” أذن القدر لهم باللقاء ومقابلة بعضهم البعض ليقع “المجهول” في حبها، يكن كل منهما ملجأ للآخر، وتهدف أيضا إلى التطرق لشعور اليأس الذي يعاني منه كثير من الأشخاص ومحاولة الهروب منه، بالإضافة إلى محاولة إخفاء شعور الحب.
>Beyaz Geceler (Arapça) الليالي البيضاء .
Beyaz Geceler (Arapça) الليالي البيضاء kitabını pdf okumanın tam zamanı. Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Beyaz Geceler (Arapça) الليالي البيضاء kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Beyaz Geceler (Arapça) الليالي البيضاء pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 105 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Beyaz Geceler (Arapça) الليالي البيضاء .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google