Press "Enter" to skip to content

Beyin Yönetmeni

Beyin Yönetmeni pdf okumanın tam zamanı. Zehra Çakıroğlu tarafından kaleme alınan ve CERES YAYINLARI türünde yayınlanan Beyin Yönetmeni pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-12-10 yılında basılan ve 224 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Beyin Yönetmeni bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052048153 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Zehra Çakıroğlu ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri CERES YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-12-10 yılında yayınlanan Beyin Yönetmeni için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Zehra Çakıroğlu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Beyin Yönetmeni pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 224 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052048153
  • Kitap Adı: Beyin Yönetmeni
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Zehra Çakıroğlu
  • Yayın Evi: CERES YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-12-10
  • Sayfa Sayısı: 224
  • Baskı No: 1. Baskı

Beyin Yönetmeni dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google