Press "Enter" to skip to content

Bilim Dedektifleri – İz Peşinde

Bilim Dedektifleri – İz Peşinde pdf okumanın tam zamanı. Dr. Pedagog Yeşim Kesgül Sercan tarafından kaleme alınan ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI türünde yayınlanan Bilim Dedektifleri – İz Peşinde pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Çocuk Kitapları türünde, None yılında basılan ve 12 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Bilim Dedektifleri – İz Peşinde bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9944887441 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Pedagog Yeşim Kesgül Sercan ‘un harika Çocuk Kitapları türündeki eseri TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 8. Baskı. None yılında yayınlanan Bilim Dedektifleri – İz Peşinde için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Pedagog Yeşim Kesgül Sercan ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Bilim Dedektifleri – İz Peşinde pdf sayfasındasınız.  Çocuk Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 12 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9944887441
  • Kitap Adı: Bilim Dedektifleri – İz Peşinde
  • Kategori: Çocuk Kitapları
  • Yazar: Dr. Pedagog Yeşim Kesgül Sercan
  • Yayın Evi: TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
  • Basım Yılı: None
  • Sayfa Sayısı: 12
  • Baskı No: 8. Baskı

Bilim Dedektifleri – İz Peşinde dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google