Press "Enter" to skip to content

Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 Kitabı PDF İndir

Türkçemizin günümüze kadar ulaşmasında muhafızlık eden pek çok kişi oldu. Türkçenin Muhafızları’yla bu kişileri yakından tanımaya ne dersiniz?

Mahmut, meraklı ve zeki bir çocuktur… Kelimeler onun en büyük ilgi alanıdır. Kelimelerden oluşan bir de hazinesi vardır. Amcasının kurduğu tuzak sonucunda bütün ailesi zehirlenerek ölür. Ölümden son anda kurtulan Mahmut, doğduğu topraklardan ayrılarak hayatını seyyah olarak sürdürmeye başlar. Seyyahlığı sırasında hazinesine yeni kelimeler, yeni bilgiler ekler. Doğduğu topraklara geri döndüğünde 97 yaşındadır, geride birçok eser ve öğrenci bırakmıştır.
Tarihe adı Türkçenin Muhafızı Kaşgarlı Mahmut olarak yazılır.
>Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 .
Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 kitabını pdf okumanın tam zamanı. Özgür Aras Tüfek tarafından kaleme alınan ve Çocuk ları Hikaye türünde yayınlanan Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 pdf indirme sayfasındasınız. Çocuk ları Hikaye kategorisinde yayınlanan eser, toplam 88 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Bir Kelime Seyyahı / Türkçenin Muhafızları 1 .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google