Press "Enter" to skip to content

Bir Mücahid ve Bir Mücahide Kitabı PDF İndir

İnsanların dünyaya köle olduğu, karanlık bir çağda…
Onlar, Rabbim Allah’tır dediler ve haykırdılar tevhidi. İsimsiz bir kaç yolcuydu onlar…
Tüm zevkleri reddedip, ebedi saadetin için yollara düşen. Uzun bir yolculuktu bu, Sonunda cennet olan…
Ve bir gün O, hikâyeyi duyanlar!
Öylece bir roman zannedecek,
Sanki hiç yaşanmamış gibi…
>Bir Mücahid ve Bir Mücahide .
Bir Mücahid ve Bir Mücahide kitabını pdf okumanın tam zamanı. Yılmaz Cengiz tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (yerli) türünde yayınlanan Bir Mücahid ve Bir Mücahide kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Bir Mücahid ve Bir Mücahide pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (yerli) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 256 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Bir Mücahid ve Bir Mücahide .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google