Press "Enter" to skip to content

Broken Wings Kitabı PDF İndir

The book was written in 1912, Gibran dedicated the book to Mary Elizabeth Haskell, a woman he had fallen in love with. The story is not real, but it expresses what Gibran thinks of unfruitful pure love. Gibran told Mary that he creates his novel characters and all the events from scratch, reminding her all the time that during writing the book he had always thought of her, and that’s how he considered Mary a mother for the book somehow.
>Broken Wings .
Broken Wings kitabını pdf okumanın tam zamanı. Halil Cibran tarafından kaleme alınan ve Felsefe-Düşünce Doğu Felsefesi türünde yayınlanan Broken Wings kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Broken Wings pdf indirme sayfasındasınız. Felsefe-Düşünce Doğu Felsefesi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 72 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Broken Wings .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google