Press "Enter" to skip to content

Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019

Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019 pdf okumanın tam zamanı. Dr. Yeşim Güçdemir tarafından kaleme alınan ve BUDAK DERGİSİ türünde yayınlanan Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019 pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2019-03-28 yılında basılan ve 176 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019 bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Yeşim Güçdemir ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri BUDAK DERGİSİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-03-28 yılında yayınlanan Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019 için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Yeşim Güçdemir ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019 pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 176 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN:
  • Kitap Adı: Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Dr. Yeşim Güçdemir
  • Yayın Evi: BUDAK DERGİSİ
  • Basım Yılı: 2019-03-28
  • Sayfa Sayısı: 176
  • Baskı No: 1. Baskı

Budak Dergisi Sayı:2 Mayıs-Haziran 2019 dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google