Press "Enter" to skip to content

Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) Kitabı PDF İndir

ÜCRETSİZ HİPNOZ CD VE DVD’SİYLE BİRLİKTE

YAŞAMINIZI ANINDA DEĞİŞTİRMEK İÇİN DÜNYADAKİ EN HIZLI, EN GÜÇLÜ SİSTEM…

YALNIZCA BİRKAÇ SAATTE TÜM HAYATINIZ İYİ YÖNDE DEĞİŞEBİLİR Mİ?

Eğer…
• Hayatınızın gidişatında kesinlikle daha fazla kontrole sahip olmaya
• Şans, özgüven ve motivasyonun sırlarını keşfetmeye
• Kendinizi kaderinizin efendisi gibi hissetmeye
• Gerçek potansiyelinizi açığa çıkarmaya
• Olmak için doğduğunuz kişi olmaya
hazırsanız…

BIRAKIN PAUL McKENNA SİZE YARDIMCI OLSUN
Dr. Paul McKenna her meslekten milyonlarca insana yardımcı olmuş ve hayatlarını iyi yönde değiştirmelerini sağlamıştır. Terapinin, koçluğun ve kişisel değişimin mevcut olan neredeyse her yöntemini incelemiştir ve yakın zamanda hem büyük gruplarda hem de bire bir danışanlarda nitelikli sonuçlar veren büyük atılımlar gerçekleştirmiştir.

Neden bu kadar işe yarıyor?
McKenna, herkesin birkaç saat içinde öğrenebileceği bir dizi basit işlem geliştirdi. Bu işlemler, geçmişinizi her türlü engel ve olumsuz deneyimden arındırmanıza ve gerçek kimliğinizle temasa geçmenize yardımcı olacak. Böylece bugünü daha mutlu yaşayabileceksiniz. Gerçekten yapmak istediklerinizin farkına varacak ve kaderinizi gerçekleştirmek için engellenemez bir tutkuyla zihninizi ve bedeninizi amacınıza odaklayacaksınız!

PAUL McKENNA yirmi yıldan uzun bir zaman boyunca milyonlarca insana sigarayı bırakma, kilo verme, uykusuzluk sorununu giderme, stresle başa çıkma ve özgüveni artırma konularında yardımcı olmuştur. Dünya çapında 42 ülkede yüz milyonlarca insan televizyon aracılığıyla onu takip etmiştir.

Paul İngiltere’nin kitapları en çok satan kurgu-dışı yazarıdır. Kitapları üç yılda üç milyondan fazla satmıştır. Hollywood film yıldızları, altın madalyalı olimpiyat sporcuları, rock yıldızları, önde gelen başarılı iş insanları ve kraliyet ailesi üyeleriyle kendi eşsiz kişisel dönüşüm markası çalışmalarını yürütmüştür. Bu ister yaşam boyu süren bir fobi, ister bir bağımlılık olsun, derinde yatan meseleleri birkaç günlük bir süreçte çözerek insanların yaşantılarındaki küçük değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini göstermiştir.

Şimdi sıra sizde!
>Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) .
Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) kitabını pdf okumanın tam zamanı. Paul Mckenna tarafından kaleme alınan ve Diğer Kişisel Gelişim türünde yayınlanan Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) pdf indirme sayfasındasınız. Diğer Kişisel Gelişim kategorisinde yayınlanan eser, toplam 184 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Bugün Kaderinizi Değiştirecek 3 Şey (Cd ve Dvd Ekli) .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google