Press "Enter" to skip to content

Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli)

Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli) pdf okumanın tam zamanı. İlker Yücel tarafından kaleme alınan ve SAY YAYINLARI türünde yayınlanan Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2012-10-03 yılında basılan ve 64 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6050205169 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. İlker Yücel ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri SAY YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2012-10-03 yılında yayınlanan Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

İlker Yücel ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli) pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 64 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6050205169
  • Kitap Adı: Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli)
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: İlker Yücel
  • Yayın Evi: SAY YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2012-10-03
  • Sayfa Sayısı: 64
  • Baskı No: 2. Baskı

Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (Ciltli) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google