Press "Enter" to skip to content

Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım)

Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım) pdf okumanın tam zamanı. Doç. Dr. Nilgün Köklü tarafından kaleme alınan ve SAY YAYINLARI türünde yayınlanan Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım) pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2017-04-10 yılında basılan ve 608 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım) bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6050202519 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Doç. Dr. Nilgün Köklü ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri SAY YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2017-04-10 yılında yayınlanan Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım) için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Doç. Dr. Nilgün Köklü ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım) pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 608 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6050202519
  • Kitap Adı: Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım)
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Doç. Dr. Nilgün Köklü
  • Yayın Evi: SAY YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2017-04-10
  • Sayfa Sayısı: 608
  • Baskı No: 1. Baskı

Büyük Türkçe-Farsça Sözlük – Büyük Farsça-Türkçe Sözlük (2 Kitap Takım) dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google