Press "Enter" to skip to content

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları Kitabı PDF İndir

C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları, ileri seviyede İngilizce eğitim için gerekli 500 kelimeden oluşmaktadır. Kelimelerin hem Türkçe anlamlarına hem İngilizce anlamlarına hem de örnek cümlelere yer verilmektedir. 90 karttan oluşan üründe aynı zamanda kelimelerin türü de (isim, fiil, zamir vb.) belirtilmiştir.
Bu kartlar ile İngilizce kelime hazinenizi zenginleştirebilir, öğrendiğiniz kelimeleri pratik bir şekilde tekrar edebilirsiniz. Kullanışlı ebatları sayesinde C1 Advanced İngilizce Kelime Kartlarını her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Zincirli tasarımı, kartların dağılmasını ve kaybolmasını önlediği gibi selefonlu yapısı da kartlarınızın kısa sürede yıpranmasını engelleyecektir.
İster çocuk, ister genç, ister yetişkin olun! Amacınız ileri seviyede gerekli İngilizce kelimeleri öğrenmekse C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları, tam size göre! Artık İngilizce konuşmak daha kolay ve çok daha eğlenceli…
>C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları .
C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları kitabını pdf okumanın tam zamanı. Çağla Büyükkoç tarafından kaleme alınan ve Eğitim Dil Eğitimi türünde yayınlanan C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları pdf indirme sayfasındasınız. Eğitim Dil Eğitimi kategorisinde yayınlanan eser, toplam 180 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>C1 Advanced İngilizce Kelime Kartları .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google