Press "Enter" to skip to content

Çağatay Türkçesi Sözlüğü

Çağatay Türkçesi Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Dr. Serpil Döm tarafından kaleme alınan ve EĞİTİM KİTABEVİ türünde yayınlanan Çağatay Türkçesi Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2018-02-03 yılında basılan ve 986 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Çağatay Türkçesi Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6054627882 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Serpil Döm ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri EĞİTİM KİTABEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 5. Baskı. 2018-02-03 yılında yayınlanan Çağatay Türkçesi Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Serpil Döm ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Çağatay Türkçesi Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 986 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6054627882
  • Kitap Adı: Çağatay Türkçesi Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Dr. Serpil Döm
  • Yayın Evi: EĞİTİM KİTABEVİ
  • Basım Yılı: 2018-02-03
  • Sayfa Sayısı: 986
  • Baskı No: 5. Baskı

Çağatay Türkçesi Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google