Press "Enter" to skip to content

Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı

Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı pdf okumanın tam zamanı. Emrullah Yıldız tarafından kaleme alınan ve EKİNOKS YAYIN GRUBU türünde yayınlanan Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2016-11-09 yılında basılan ve 319 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055448400 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Emrullah Yıldız ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri EKİNOKS YAYIN GRUBU yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2016-11-09 yılında yayınlanan Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Emrullah Yıldız ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 319 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055448400
  • Kitap Adı: Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Emrullah Yıldız
  • Yayın Evi: EKİNOKS YAYIN GRUBU
  • Basım Yılı: 2016-11-09
  • Sayfa Sayısı: 319
  • Baskı No: 1. Baskı

Çağdaş Metotlarla Hızlı Okuma ve Anlama Sanatı dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google