Press "Enter" to skip to content

Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü

Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü pdf okumanın tam zamanı. Kadriye Akar tarafından kaleme alınan ve ÖTÜKEN NEŞRİYAT türünde yayınlanan Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2015-03-16 yılında basılan ve 296 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6051557472 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kadriye Akar ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri ÖTÜKEN NEŞRİYAT yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2015-03-16 yılında yayınlanan Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kadriye Akar ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 296 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6051557472
  • Kitap Adı: Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Kadriye Akar
  • Yayın Evi: ÖTÜKEN NEŞRİYAT
  • Basım Yılı: 2015-03-16
  • Sayfa Sayısı: 296
  • Baskı No: 1. Baskı

Çağdaş Türkçenin Sıklık Sözlüğü dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google