Press "Enter" to skip to content

Çanakkale’ye Can Verenler

Çanakkale’ye Can Verenler pdf okumanın tam zamanı. Dr. Atilla Tazebay tarafından kaleme alınan ve MGV YAYINLARI türünde yayınlanan Çanakkale’ye Can Verenler pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2018-11-30 yılında basılan ve 120 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Çanakkale’ye Can Verenler bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6055000462 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Atilla Tazebay ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri MGV YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2018-11-30 yılında yayınlanan Çanakkale’ye Can Verenler için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Atilla Tazebay ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Çanakkale’ye Can Verenler pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 120 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6055000462
  • Kitap Adı: Çanakkale’ye Can Verenler
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Dr. Atilla Tazebay
  • Yayın Evi: MGV YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-11-30
  • Sayfa Sayısı: 120
  • Baskı No: 2. Baskı

Çanakkale’ye Can Verenler dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google