Press "Enter" to skip to content

Casuslar ve Casusluk

Casuslar ve Casusluk pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. Bedia Akarsu tarafından kaleme alınan ve TÜBİTAK YAYINLARI türünde yayınlanan Casuslar ve Casusluk pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2018-02-01 yılında basılan ve 256 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Casuslar ve Casusluk bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053121176 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. Bedia Akarsu ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TÜBİTAK YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 3. Baskı. 2018-02-01 yılında yayınlanan Casuslar ve Casusluk için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. Bedia Akarsu ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Casuslar ve Casusluk pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 256 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053121176
  • Kitap Adı: Casuslar ve Casusluk
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. Bedia Akarsu
  • Yayın Evi: TÜBİTAK YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-02-01
  • Sayfa Sayısı: 256
  • Baskı No: 3. Baskı

Casuslar ve Casusluk dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google