Press "Enter" to skip to content

Cerrah-Name

Cerrah-Name pdf okumanın tam zamanı. Serpil Tuna tarafından kaleme alınan ve KESİT YAYINLARI türünde yayınlanan Cerrah-Name pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2018-12-25 yılında basılan ve TÜRKÇE sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Cerrah-Name bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9786054646456 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Serpil Tuna ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri KESİT YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 6053436553. 2018-12-25 yılında yayınlanan Cerrah-Name için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Serpil Tuna ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Cerrah-Name pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser TÜRKÇE sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9786054646456
  • Kitap Adı: Cerrah-Name
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Serpil Tuna
  • Yayın Evi: KESİT YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2018-12-25
  • Sayfa Sayısı: TÜRKÇE
  • Baskı No: 6053436553

Cerrah-Name dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google