Press "Enter" to skip to content

Çeviri Sanatının Esasları

Çeviri Sanatının Esasları pdf okumanın tam zamanı. Jason Freeman tarafından kaleme alınan ve AKDEM YAYINLARI türünde yayınlanan Çeviri Sanatının Esasları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2019-10-18 yılında basılan ve 791 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Çeviri Sanatının Esasları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6052385500 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Jason Freeman ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri AKDEM YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2019-10-18 yılında yayınlanan Çeviri Sanatının Esasları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Jason Freeman ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Çeviri Sanatının Esasları pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 791 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6052385500
  • Kitap Adı: Çeviri Sanatının Esasları
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Jason Freeman
  • Yayın Evi: AKDEM YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-10-18
  • Sayfa Sayısı: 791
  • Baskı No: 1. Baskı

Çeviri Sanatının Esasları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google