Press "Enter" to skip to content

Çevre, İnsan ve Sorumluluklarımız Kitabı PDF İndir

Tabiat, Allah’ın yaratıcı kelimesinin sürekli olarak açık bir şekilde ifade ettiği oluşa ait özellik vasıtasıyla sembolik varlığı andıran çok yönlü ve farklı formlar içinde kendisini sunar.
Prof. Dr. S. M. Nakib al-Attas, İslam Metafiziğine Giriş

“Doğal çevre krizi yerküre için göğü feda ederek yerküreyi de yok olma tehlikesi içine atan insanların ruhlarındaki krizin dışa yansımasıdır.”
Prof. Dr. S. Hüseyin Nasr, George Washington Üniversitesi

“Yeşil, tüm Müslümanlar için en kutsal renk. Allah’ın en bereketli ve en mükemmel planı olan doğaya atfedilen değerle birleşerek İslam dünyasında benzeri görülmemiş bir çevre hareketine zemin oluşturuyor.”
Prof. Dr. Frederick Denny, Colorado Üniversitesi

“Tüketim model ve davranışlarımızı değiştirmek zorundayız. İnsanlık kendini tanrılaştırmayı reddetmelidir. İnsan tabiata sahip olan bir tanrı değildir insan tabiatın bir parçasıdır.”
M. Gorbaçov, SSCB Eski Başkanı

“İnsanoğlunu maddi hırsın ilham ettiği teknolojinin sonuçlarından korumak için bütün dinlerin ve felsefelerin taraftarları arasında dünya çapında bir işbirliğine ihtiyacımız olduğunu sanıyorum.”
Arnold Toynbee, Tarihçi-Düşünür.
>Çevre, İnsan ve Sorumluluklarımız .
Çevre, İnsan ve Sorumluluklarımız kitabını pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. İbrahim Özdemir tarafından kaleme alınan ve Felsefe-Düşünce Diğer türünde yayınlanan Çevre, İnsan ve Sorumluluklarımız kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Çevre, İnsan ve Sorumluluklarımız pdf indirme sayfasındasınız. Felsefe-Düşünce Diğer kategorisinde yayınlanan eser, toplam 208 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Çevre, İnsan ve Sorumluluklarımız .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google