Press "Enter" to skip to content

Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu

Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu pdf okumanın tam zamanı. Prof. Dr. M. İlker Parasız tarafından kaleme alınan ve HİPER YAYIN türünde yayınlanan Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2008-10-27 yılında basılan ve 384 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9758612567 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Prof. Dr. M. İlker Parasız ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri HİPER YAYIN yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2008-10-27 yılında yayınlanan Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Prof. Dr. M. İlker Parasız ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 384 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9758612567
  • Kitap Adı: Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Prof. Dr. M. İlker Parasız
  • Yayın Evi: HİPER YAYIN
  • Basım Yılı: 2008-10-27
  • Sayfa Sayısı: 384
  • Baskı No: 1. Baskı

Çocuk kütüphanesi Hizmetleri Kılavuzu dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google