Press "Enter" to skip to content

Çocukluğum Kitabı PDF İndir

Maksim Gorki’nin otobiyografik üçlemesinin ilk kitabı olan Çocukluğum, serideki diğer kitaplar gibi, yazarın tanıdığı ve karşılaştığı kişilerin portrelerine ve yaşadığı olayların derinlemesine tetkikine yer vermektedir. Babasının ölümünden sonra, annesinin onunla ilgilenmediğini ve acımasız büyükbabası tarafından büyütüldüğünden bahseden Gorki, büyükannesinin eğitimsiz ama sevgi dolu olduğunu söyler. On iki yaşında evden ayrılan genç Gorki, kendine güvenmeyi öğrenir ve okuyarak kendini eğitmeye başlar. Rus dilinde yazılmış en güzel otobiyografilerden birisi kabul edilen Gorki’nin Çocukluğum, Ekmeğimi Kazanırken ve Benim Üniversitelerim’den oluşan üçlemesi, Gorki’nin güçlü tasvir yeteneğine sahip iyi bir gözlemci olduğunu ortaya koyuyor.
>Çocukluğum .
Çocukluğum kitabını pdf okumanın tam zamanı. Maksim Gorki tarafından kaleme alınan ve Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan Çocukluğum kitabını pdf halinde indirmek için sayfadaki butonları kullanın.

Şu an Çocukluğum pdf indirme sayfasındasınız. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayınlanan eser, toplam 271 sayfadan oluşmaktadır. PDF olarak indirerek bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan ücretsiz okuyabilirsiniz. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcuttur.

>Çocukluğum .

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google