Press "Enter" to skip to content

Dersim ve Madımak Söyleşileri

Dersim ve Madımak Söyleşileri pdf okumanın tam zamanı. Dr. Yaşar Kalafat tarafından kaleme alınan ve DOĞAN KİTAP türünde yayınlanan Dersim ve Madımak Söyleşileri pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, 2014-03-19 yılında basılan ve 88 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Dersim ve Madımak Söyleşileri bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6050931655 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Dr. Yaşar Kalafat ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri DOĞAN KİTAP yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. 2014-03-19 yılında yayınlanan Dersim ve Madımak Söyleşileri için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Dr. Yaşar Kalafat ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Dersim ve Madımak Söyleşileri pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 88 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6050931655
  • Kitap Adı: Dersim ve Madımak Söyleşileri
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Dr. Yaşar Kalafat
  • Yayın Evi: DOĞAN KİTAP
  • Basım Yılı: 2014-03-19
  • Sayfa Sayısı: 88
  • Baskı No: 1. Baskı

Dersim ve Madımak Söyleşileri dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google