Press "Enter" to skip to content

Destansı Mühendislik Faciaları

Destansı Mühendislik Faciaları pdf okumanın tam zamanı. Ş. Nejdet Özgüven tarafından kaleme alınan ve TUDEM YAYINEVİ türünde yayınlanan Destansı Mühendislik Faciaları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Başvuru Kitapları türünde, 2011-04-06 yılında basılan ve 438 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Destansı Mühendislik Faciaları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından The Book of Massively Epic Engineering Disasters ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Ş. Nejdet Özgüven ‘un harika Başvuru Kitapları türündeki eseri TUDEM YAYINEVİ yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 2. Baskı. 2011-04-06 yılında yayınlanan Destansı Mühendislik Faciaları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Ş. Nejdet Özgüven ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Destansı Mühendislik Faciaları pdf sayfasındasınız.  Başvuru Kitapları kategorisinde yayınladığımız eser 438 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: The Book of Massively Epic Engineering Disasters
  • Kitap Adı: Destansı Mühendislik Faciaları
  • Kategori: Başvuru Kitapları
  • Yazar: Ş. Nejdet Özgüven
  • Yayın Evi: TUDEM YAYINEVİ
  • Basım Yılı: 2011-04-06
  • Sayfa Sayısı: 438
  • Baskı No: 2. Baskı

Destansı Mühendislik Faciaları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

           PDFizy.com olarak sizlere pdf indirmeniz için içerikler oluştursak da temelde kitap satın almanızı hedeflemekteyiz. PDF indirmek için geldiğiniz sitemizde binlerce kitabın sadece tanıtımı yapılmakta olup dosya olarak kitap yurdu vb. sitelere yönlenirsiniz. pdf indirme sitesi pdfizyde hiçbir dosya paylaşımı yapılmamaktadır. Amacımız kaçak kitap arayanların önüne geçmek ve onları yıldırmaktır. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.  Şikayet ve bilgi için edebiyatpdfizy@gmail.com adresini inceleyebilirsiniz. Edebiyat Kitaplarını buradan İndir

We Google